1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Biseda të Lira

Lëreni pak anash teknologjinë dhe diskutoni për tema te lira si sporti, kultura, humori, etj. (JO POLITIK)

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. zyberallulli
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  466
 2. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  450
 3. kastiot
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  245
 4. xhu1jano
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  407
 5. funky_fresh
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  4,675
 6. Slumerican
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,934
 7. reflect1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,831
 8. Slumerican
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  271
 9. KNO3
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  373
 10. Elion1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  414
 11. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  370
 12. Omerr
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  313
 13. udqcompany
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  342
 14. Poshnjari
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  291
 15. ens
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  386
 16. senti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  330
 17. 64N6
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  264
 18. DardanDaci
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  477
 19. udqcompany
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  433
 20. udqcompany
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  211

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...