1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Biseda të Lira

Lëreni pak anash teknologjinë dhe diskutoni për tema te lira si sporti, kultura, humori, etj. (JO POLITIK)

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Poshnjari
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  134
 2. miraxh
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  193
 3. Ardian Babloki
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  198
 4. kristian marashi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  137
 5. olsi26431
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  381
 6. Poshnjari
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  150
 7. kristian marashi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  189
 8. Klodjan
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,014
 9. DardanDaci
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  431
 10. DardanDaci
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  261
 11. udqcompany
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,088
 12. kristy12
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  2,467
 13. Nedi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  173
 14. D3LL4
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,897
 15. Aldi1234
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  508
 16. kristian marashi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  272
 17. zaki94
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  408
 18. itune
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  284
 19. kastiot
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  314
 20. Kos155
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  218

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...