1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Biseda të Lira

Lëreni pak anash teknologjinë dhe diskutoni për tema te lira si sporti, kultura, humori, etj. (JO POLITIK)

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,514
 2. larilari
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  291
 3. larilari
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  259
 4. smsman1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  265
 5. kastiot
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  504
 6. elliot
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  383
 7. PrivatUnkown
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  487
 8. clusterphys
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,254
 9. kristy12
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,175
 10. funky_fresh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  309
 11. bekim98
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  275
 12. Berat Ukshini
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,110
 13. AVM Digital
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  729
 14. DardanDaci
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,911
 15. olsi26431
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  2,095
 16. ALLES BABAAA
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,905
 17. miraxh
  Përgjigjet:
  45
  Shikimet:
  1,656
 18. miraxh
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  311
 19. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  75
  Shikimet:
  4,968
 20. nikalina
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  634

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...