1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Biseda të Lira

Lëreni pak anash teknologjinë dhe diskutoni për tema te lira si sporti, kultura, humori, etj. (JO POLITIK)

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  211
 2. KMN
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  269
 3. Poshnjari
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  677
 4. meteori
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,447
 5. Alkeo
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  502
 6. olsi26431
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  265
 7. M.L
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  665
 8. Bilal
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,944
 9. Florenc S.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  461
 10. bstermasi1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  405
 11. kristy12
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,973
 12. kristian marashi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  277
 13. Omerr
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  264
 14. miraxh
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  3,104
 15. kristy12
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,006
 16. Bilal
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  314
 17. Andi.99
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  440
 18. miraxh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,940
 19. xhoni pashollari
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  424
 20. Rinda
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  257

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...