1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Biseda të Lira

Lëreni pak anash teknologjinë dhe diskutoni për tema te lira si sporti, kultura, humori, etj. (JO POLITIK)

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. bi0
  Përgjigjet:
  82
  Shikimet:
  20,402
 2. Mr.aSstraS
  Përgjigjet:
  77
  Shikimet:
  15,149
 3. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  11,358
 4. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  39,933
 5. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  28,300
 6. Lenci mobile
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  11,888
 7. Aspire
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  10,707
 8. DarKr0x
  Përgjigjet:
  39
  Shikimet:
  10,495
 9. omega_web
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  8,948
 10. Lenci mobile
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  8,841
 11. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  44
  Shikimet:
  8,287
 12. M.L
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  8,066
 13. viS
  Përgjigjet:
  132
  Shikimet:
  7,776
 14. aleksander1
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  7,327
 15. Bagin
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  7,290
 16. iboanonymous
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  7,276
 17. ThumperTM
  Përgjigjet:
  74
  Shikimet:
  7,199
 18. Pjeter.B
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  6,933
 19. red&black
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  6,682
 20. bone
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  6,630
 21. Liridoni
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  6,500
 22. Albi Bytyqi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  6,374
 23. KNO3
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  6,350

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...