1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Biseda të Lira

Lëreni pak anash teknologjinë dhe diskutoni për tema te lira si sporti, kultura, humori, etj. (JO POLITIK)

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Mr.aSstraS
  Përgjigjet:
  77
  Shikimet:
  15,562
 2. bi0
  Përgjigjet:
  82
  Shikimet:
  20,826
 3. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  11,629
 4. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  573
 5. funky_fresh
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  662
 6. AVM Digital
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  400
 7. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  2,258
 8. Fox
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  707
 9. qendros
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  523
 10. Erooniti
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  745
 11. PirateKS
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  511
 12. albertbytyqi
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  877
 13. Liridoni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  446
 14. bone
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  6,674
 15. chuppacabra
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  401
 16. chuppacabra
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  568
 17. DardanDaci
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  706
 18. The.Dictator.VR
  Përgjigjet:
  48
  Shikimet:
  3,469
 19. bi0
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  517
 20. itune
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  373
 21. D4rk DeMoN
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  952
 22. arbII*
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  954
 23. fatos123
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  408

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...