1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Biseda të Lira

Lëreni pak anash teknologjinë dhe diskutoni për tema te lira si sporti, kultura, humori, etj. (JO POLITIK)

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. bi0
  Përgjigjet:
  82
  Shikimet:
  20,826
 2. Mr.aSstraS
  Përgjigjet:
  77
  Shikimet:
  15,562
 3. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  11,629
 4. viS
  Përgjigjet:
  132
  Shikimet:
  7,910
 5. Taskforce
  Përgjigjet:
  99
  Shikimet:
  3,824
 6. DarKr0x
  Përgjigjet:
  92
  Shikimet:
  6,592
 7. Omerr
  Përgjigjet:
  86
  Shikimet:
  3,488
 8. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  75
  Shikimet:
  5,263
 9. ThumperTM
  Përgjigjet:
  74
  Shikimet:
  7,424
 10. 0d1s34
  Përgjigjet:
  63
  Shikimet:
  5,106
 11. Omerr
  Përgjigjet:
  63
  Shikimet:
  2,948
 12. ditiendrit
  Përgjigjet:
  61
  Shikimet:
  4,507
 13. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  58
  Shikimet:
  3,436
 14. Gevio
  Përgjigjet:
  57
  Shikimet:
  5,057
 15. DardanDaci
  Përgjigjet:
  57
  Shikimet:
  3,352
 16. bi0
  Përgjigjet:
  57
  Shikimet:
  6,231
 17. The.Dictator.VR
  Përgjigjet:
  52
  Shikimet:
  3,537
 18. boom3rang
  Përgjigjet:
  50
  Shikimet:
  2,643
 19. viS
  Përgjigjet:
  50
  Shikimet:
  3,115
 20. The.Dictator.VR
  Përgjigjet:
  48
  Shikimet:
  3,469
 21. miraxh
  Përgjigjet:
  45
  Shikimet:
  1,748
 22. DarKr0x
  Përgjigjet:
  45
  Shikimet:
  3,580
 23. gento
  Përgjigjet:
  45
  Shikimet:
  2,673

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...