1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Biseda të Lira

Lëreni pak anash teknologjinë dhe diskutoni për tema te lira si sporti, kultura, humori, etj. (JO POLITIK)

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. bi0
  Përgjigjet:
  82
  Shikimet:
  20,826
 2. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  11,629
 3. Mr.aSstraS
  Përgjigjet:
  77
  Shikimet:
  15,562
 4. ALBKOS Marketing
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  466
 5. ALBKOS Marketing
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  343
 6. CoNii
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  244
 7. meteori
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  459
 8. ALBKOS Marketing
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  469
 9. miraxh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  176
 10. larilari
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  273
 11. ALBKOS Marketing
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  178
 12. ALBKOS Marketing
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  418
 13. Corleone21
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  338
 14. Alkeo
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  659
 15. senti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  299
 16. Corleone21
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  300
 17. Corleone21
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  356
 18. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  335
 19. Corleone21
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  544
 20. besarti123
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  249
 21. Sirela
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  328
 22. Poshnjari
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  621
 23. filmagratis.ml
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  214

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...