1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Biseda të Lira

Lëreni pak anash teknologjinë dhe diskutoni për tema te lira si sporti, kultura, humori, etj. (JO POLITIK)

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  9,957
 2. bi0
  Përgjigjet:
  82
  Shikimet:
  18,544
 3. Mr.aSstraS
  Përgjigjet:
  77
  Shikimet:
  13,198
 4. viS
  Përgjigjet:
  50
  Shikimet:
  2,713
 5. red&black
  Përgjigjet:
  42
  Shikimet:
  2,481
 6. dikario
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  417
 7. anjshtanji
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  1,696
 8. bledi1977
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  563
 9. anjshtanji
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,008
 10. av1
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,191
 11. -atdhe
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  352
 12. cHs
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  1,553
 13. CoLd FiRe™
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  709
 14. av1
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  499
 15. Programer
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  1,280
 16. Fox
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  551
 17. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  632
 18. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  401
 19. -atdhe
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  330
 20. Fox
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,533
 21. red&black
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  385
 22. z3r0
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  309
 23. AtdheeBuzz
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  588

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...