1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Biseda të Lira

Lëreni pak anash teknologjinë dhe diskutoni për tema te lira si sporti, kultura, humori, etj. (JO POLITIK)

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. bi0
  Përgjigjet:
  82
  Shikimet:
  12,994
 2. Mr.aSstraS
  Përgjigjet:
  74
  Shikimet:
  7,979
 3. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  5,914
 4. KNO3
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  54
 5. clusterphys
  Përgjigjet:
  42
  Shikimet:
  2,321
 6. Dr0mas
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,110
 7. omega_web
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  6,876
 8. coycol
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,530
 9. iboanonymous
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  5,512
 10. Mad Grandos
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,154
 11. Lenci mobile
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,050
 12. G4SHI
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,103
 13. The.Dictator.VR
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,553
 14. Valdrin Gashi
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  4,596
 15. BlackEagle
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  482
 16. emiljano22
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  157
 17. illyrian
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  80
 18. Erooniti
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  223
 19. aRdiiaN
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  888
 20. titan333
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  201
 21. DarKr0x
  Përgjigjet:
  92
  Shikimet:
  3,673
 22. jetliri1112
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  230
 23. D4rk DeMoN
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,610

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...