1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bashkëpunime dhe Partneritete

Kategori dedikuar kërkesave për bashkpunëtor në projekte të reja ose shkëmbimeve të lidhjeve(links) me njëri tjetrin.

Sort by:
Titulli ↑
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. sk4k
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,996
 2. Newsintempo
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  709
 3. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,117
 4. ErgisKo
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  911
 5. ErgisKo
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,558
 6. Bisha
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  266
 7. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  818
 8. Juxhin
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,668
 9. Visii
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,985
 10. shoock3d
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,022
 11. KM.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  804
 12. Klodjan afmataj
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  847

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...