1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bashkëpunime dhe Partneritete

Kategori dedikuar kërkesave për bashkpunëtor në projekte të reja ose shkëmbimeve të lidhjeve(links) me njëri tjetrin.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Klodjan afmataj
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,562
 2. KM.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,216
 3. shoock3d
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,565
 4. Visii
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  3,582
 5. Juxhin
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  3,100
 6. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,251
 7. Bisha
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  7,778
 8. ErgisKo
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,389
 9. ErgisKo
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,182
 10. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,639
 11. Newsintempo
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,143
 12. sk4k
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,471

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...