1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bashkëpunime dhe Partneritete

Kategori dedikuar kërkesave për bashkpunëtor në projekte të reja ose shkëmbimeve të lidhjeve(links) me njëri tjetrin.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. ErgisKo
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,708
 2. Visii
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  3,121
 3. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,237
 4. Klodjan afmataj
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,036
 5. Bisha
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,889
 6. ErgisKo
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,031
 7. sk4k
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,111
 8. Juxhin
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,774
 9. KM.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  897
 10. Newsintempo
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  808
 11. shoock3d
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,160
 12. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  928

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...