1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bashkëpunime dhe Partneritete

Kategori dedikuar kërkesave për bashkpunëtor në projekte të reja ose shkëmbimeve të lidhjeve(links) me njëri tjetrin.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,251
 2. shoock3d
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,565
 3. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,639
 4. ErgisKo
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,390
 5. Newsintempo
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,145
 6. ErgisKo
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,183
 7. Visii
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  3,584
 8. KM.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,217
 9. Juxhin
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  3,100
 10. sk4k
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,471
 11. Klodjan afmataj
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,562
 12. Bisha
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  7,779

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...