1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bashkëpunime dhe Partneritete

Kategori dedikuar kërkesave për bashkpunëtor në projekte të reja ose shkëmbimeve të lidhjeve(links) me njëri tjetrin.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Bisha
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  7,053
 2. Klodjan afmataj
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,465
 3. sk4k
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,398
 4. Juxhin
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  3,025
 5. KM.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,148
 6. Visii
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  3,498
 7. ErgisKo
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,097
 8. Newsintempo
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,073
 9. ErgisKo
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,309
 10. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,554
 11. shoock3d
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,492
 12. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,181

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...