1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Audio dhe Video produksion

Kategori dedikuar diskutimeve rreth krijimit të audiove dhe videove, aplikacioneve të ndryshme për audio/video, konvertim, etj.

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. VDesign
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  6,745
 2. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,185
 3. Arian Al
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,161
 4. Arian Al
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  3,022
 5. (Coder);
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,974
 6. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,748
 7. armend zeqiri
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,176
 8. icylove
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,069
 9. Arian Al
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,261
 10. Dr0mas
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  3,210
 11. Arian Al
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,285
 12. Emirmax
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,214
 13. arbII*
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,311
 14. kleo2015
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,207
 15. Nozzge
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  918
 16. BesiAlbania
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,088
 17. sppoozy
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,126
 18. emigrant
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  912
 19. PirateKS
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,280

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...