1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Audio dhe Video produksion

Kategori dedikuar diskutimeve rreth krijimit të audiove dhe videove, aplikacioneve të ndryshme për audio/video, konvertim, etj.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Samadhi
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,926
 2. Blunivers
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  4,752
 3. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,492
 4. VDesign
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  7,000
 5. jusi jusi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,525
 6. ILazz.Os
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,684
 7. Mr darki
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  2,066
 8. sony24
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,913
 9. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,349
 10. Br3AcKeR-KS
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,727
 11. Arian Al
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,212
 12. Lavdim007
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  3,546
 13. Arian Al
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  3,200
 14. rizahoxha123
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,951
 15. (Coder);
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,136
 16. Nozzge
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,683
 17. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,926
 18. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  3,286
 19. armend zeqiri
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,338
 20. Atdhe Mujaj
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,353

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...