1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Android

Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. adnan73
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  491
 2. besarti123
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  534
 3. edy007
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  524
 4. adnan73
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  361
 5. Vinni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  409
 6. agentgum
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  521
 7. Leutrimi1
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  636
 8. Atlanti
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  744
 9. Lodvald
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  522
 10. Statovci
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  758
 11. 4n0n!m
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  671
 12. adnan73
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  411
 13. Ghent
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  579
 14. Atlanti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  788
 15. berl01
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  558
 16. berl01
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  522
 17. berl01
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  486
 18. berl01
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  459
 19. Lodvald
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  499
 20. freefootadm
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  494

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...