1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Android

Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Simple Budget
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  709
 2. Lodvald
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  832
 3. berl01
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  336
 4. beni20
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  447
 5. adnan73
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  515
 6. besarti123
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  474
 7. adnan73
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  393
 8. ribor
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  592
 9. adnan73
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  446
 10. dilaraa
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  670
 11. adnan73
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  306
 12. dilaraa
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  716
 13. Don AlCa
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  429
 14. edy007
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  627
 15. adnan73
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  406
 16. besarti123
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  410
 17. edy007
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  437
 18. adnan73
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  284
 19. Vinni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  325
 20. agentgum
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  448

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...