1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Android

Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. uniku
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  615
 2. isarama
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  565
 3. 0d1s34
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,014
 4. Artin J.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  575
 5. 0d1s34
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  486
 6. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  455
 7. Bb.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  596
 8. Ghent
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  618
 9. Diaron
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  580
 10. emigrant
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,657
 11. uniku
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  448
 12. Slumerican
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  554
 13. edy007
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,049
 14. 0d1s34
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  788
 15. Slumerican
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  476
 16. Slumerican
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  435
 17. Atlanti
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  655
 18. Zyklon
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  452
 19. FidanS
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  959
 20. beni20
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  404

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...