1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Android

Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Edison Shyti
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  541
 2. Edison Shyti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  654
 3. emimer
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  632
 4. Dashmir Sacipi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  699
 5. adnan73
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  471
 6. nanoshqip6
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  458
 7. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  470
 8. GunSpeR
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  575
 9. adnan73
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  507
 10. arbenshabiu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  446
 11. .ZEUS
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  400
 12. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  502
 13. beni20
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  467
 14. .ZEUS
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,499
 15. Omerr
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  857
 16. .ZEUS
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  543
 17. .ZEUS
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  501
 18. Rafet
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  788
 19. beni20
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  529
 20. orani
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  537

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...