1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Android

Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Kadri Kadriy
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  569
 2. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  438
 3. Alcoder
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  638
 4. beni20
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  561
 5. Shkodrani
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  647
 6. Alkeo
  Përgjigjet:
  62
  Shikimet:
  14,456
 7. Leonard Ruci
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  3,895
 8. oo1o
  Përgjigjet:
  45
  Shikimet:
  6,577
 9. Lodvald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,713
 10. arbenshabiu
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  580
 11. berl01
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  435
 12. GunSpeR
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,550
 13. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  537
 14. Alkeo
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  3,943
 15. The great Eri
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  629
 16. GunSpeR
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  918
 17. 0d1s34
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,935
 18. 0d1s34
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  886
 19. Armi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  791
 20. pal
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  601

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...