1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Android

Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. avnihasimi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  440
 2. sp0X.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  457
 3. labi233
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  671
 4. Taboo
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  356
 5. albanicaa
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  425
 6. becki89
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  530
 7. lupin007
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  392
 8. gagi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  402
 9. becki89
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  436
 10. becki89
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  481
 11. PipsyFX
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  425
 12. ardian1986
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  417
 13. ymer01
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  431
 14. IMPACT
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  473
 15. Endrit-17
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  555
 16. pOww3R
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  455
 17. unlockertony
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  732
 18. Rebel aka Unikkatil
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  734
 19. aRy.
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  651
 20. aliu92
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  565

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...