1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Android

Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. alking1
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  4,196
 2. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  598
 3. Erandi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  389
 4. igliramaj
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  537
 5. berl01
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  435
 6. emimer
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  635
 7. Dashmir Sacipi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  701
 8. orani
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  540
 9. uniku
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  615
 10. isarama
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  565
 11. Artin J.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  575
 12. 0d1s34
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  484
 13. Bb.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  596
 14. Ghent
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  618
 15. Diaron
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  580
 16. Slumerican
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  554
 17. edy007
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,049
 18. Slumerican
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  476
 19. Atlanti
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  655
 20. FidanS
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  959

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...