1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Android

Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  59
  Shikimet:
  31,266
 2. sinx+cosx
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  17,714
 3. Alkeo
  Përgjigjet:
  62
  Shikimet:
  14,456
 4. oo1o
  Përgjigjet:
  45
  Shikimet:
  6,577
 5. sony24
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,105
 6. Lodvald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,713
 7. alking1
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  4,197
 8. Alkeo
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  3,943
 9. Leonard Ruci
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  3,895
 10. izet.molla123r57
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  3,433
 11. emigrant
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,657
 12. 0d1s34
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,935
 13. ingjeksion
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,850
 14. uniku
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,705
 15. GunSpeR
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,631
 16. 0rd1
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,567
 17. GunSpeR
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,550
 18. .ZEUS
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,507
 19. clusterphys
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,355
 20. p0wnbox
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,349
 21. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,319

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...