1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Android

Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  59
  Shikimet:
  31,266
 2. enis123
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  419
 3. dr_iton
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  922
 4. PipsyFX
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  425
 5. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  599
 6. AstronauT
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  575
 7. aRy.
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  651
 8. agentgum
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  523
 9. esli05
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  930
 10. genci007
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  876
 11. EndritAV
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  466
 12. lodvaldiafaf
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  438
 13. Thjèsht Ùnè
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  648
 14. sony24
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,105
 15. TotalVirus
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  421
 16. Trenggo
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,029
 17. z4x0r
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  454
 18. Leutrimi1
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  637
 19. beni20
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  656
 20. isarama
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  565
 21. adnan73
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  479

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...