1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Android

Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  59
  Shikimet:
  31,213
 2. Alkeo
  Përgjigjet:
  62
  Shikimet:
  14,417
 3. oo1o
  Përgjigjet:
  45
  Shikimet:
  6,563
 4. clusterphys
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,349
 5. GjeNcHe.-.D
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,144
 6. dilaraa
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  874
 7. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,314
 8. beni20
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  771
 9. Atlanti
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  744
 10. edy007
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,042
 11. 0rd1
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,564
 12. Atlanti
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  652
 13. beni20
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  850
 14. networkcoder
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  818
 15. adnan73
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  995
 16. ingjeksion
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,845
 17. Alkeo
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  3,916
 18. beni20
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  538
 19. Omerr
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  857
 20. FidanS
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  958
 21. omega_web
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  913

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...