1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Android

Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  59
  Shikimet:
  29,053
 2. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  207
 3. sony24
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,073
 4. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  450
 5. DarKZonE
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  284
 6. kastiot
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  337
 7. Erandi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  254
 8. ad ifixit1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  385
 9. kastiot
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  651
 10. arbenshabiu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  278
 11. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  243
 12. Erdin Fazliu
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  394
 13. clusterphys
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,044
 14. Erdin Fazliu
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  428
 15. Jusuf1
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  448
 16. igliramaj
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  434
 17. Kadri Kadriy
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  470
 18. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  357
 19. Alcoder
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  551
 20. alking1
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,974
 21. beni20
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  483

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...