1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Android

Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  59
  Shikimet:
  31,256
 2. aliu92
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  565
 3. aRy.
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  651
 4. Rebel aka Unikkatil
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  734
 5. unlockertony
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  732
 6. pOww3R
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  455
 7. Endrit-17
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  555
 8. IMPACT
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  473
 9. ymer01
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  430
 10. ardian1986
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  417
 11. PipsyFX
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  424
 12. becki89
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  481
 13. becki89
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  436
 14. gagi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  402
 15. lupin007
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  391
 16. becki89
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  530
 17. albanicaa
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  425
 18. Taboo
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  356
 19. labi233
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  670
 20. sp0X.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  457
 21. avnihasimi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  440

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...