1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Android

Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  59
  Shikimet:
  41,572
 2. Joker111
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  4,958
 3. Slumerican
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,515
 4. BaBLoKu
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,186
 5. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,727
 6. 0d1s34
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  4,070
 7. berl01
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  9,665
 8. Universal
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  12,295
 9. *VLORI*
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,707
 10. Daniel@!
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,687
 11. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,807
 12. alking1
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  5,644
 13. kastiot
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,092
 14. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,217
 15. sony24
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  15,991
 16. kastiot
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,251
 17. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,086
 18. DarKZonE
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,763
 19. Erandi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,992
 20. ad ifixit1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,878
 21. arbenshabiu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,721

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...