1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

2D & 3D

Kategori dedikuar aplikacioneve, diskutimeve apo pyetjeve rreth problemeve të ndryshme nga fusha e dizajnit 2D dhe 3D.

 1. Kërko Dizajne

  Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.
  Temat:
  468
  Postimet:
  2,025
  Tema e fundit: Kerkoj logo dhe banner eby, 29 Gusht 2021
 2. Photoshop

  Këtë nënforum mundemi të shfrztëyojmë për të postuar gjëra të nevojshme për photoshop, si brusha, projekte të gatshme PSD, patterns, dhe shum gjëra tjera, të gjitha këto postoni këtu.
  Temat:
  66
  Postimet:
  236
  Tema e fundit: Me ndihmoni me link e Photoshop Alkeo, 5 Qershor 2021
 3. Kërkesat e Plotësuara

  Ketu shkojnë të gjitha kërkesat e plotësuara nga ky sekcion, dizajn&grafik, ose më sakt "Kërko diazajne".
  Temat:
  23
  Postimet:
  167
  Tema e fundit: Kerkoj nje logo arbII*, 19 Korrik 2014
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. com-h4x
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  814
 2. miraxh
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  733
 3. AVM Digital
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,294
 4. Erooniti
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  881
 5. Ext3r3m C0d3er
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  870
 6. Burn3r
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  751
 7. binndz.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  772
 8. ritmi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,071
 9. Zgjiminet
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  891
 10. lumz
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  766
 11. Erooniti
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  813
 12. Zgjiminet
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,116
 13. cDB
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  694
 14. amarsyla
  Përgjigjet:
  54
  Shikimet:
  2,480
 15. aduu
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,622
 16. alajdin
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,164
 17. dDitt.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  884
 18. -f0rGivE.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,012
 19. amarsyla
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  952
 20. alajdin
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  832

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...