1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

2D & 3D

Kategori dedikuar aplikacioneve, diskutimeve apo pyetjeve rreth problemeve të ndryshme nga fusha e dizajnit 2D dhe 3D.

 1. Kërko Dizajne

  Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.
  Temat:
  468
  Postimet:
  2,025
  Tema e fundit: Kerkoj logo dhe banner eby, 29 Gusht 2021
 2. Photoshop

  Këtë nënforum mundemi të shfrztëyojmë për të postuar gjëra të nevojshme për photoshop, si brusha, projekte të gatshme PSD, patterns, dhe shum gjëra tjera, të gjitha këto postoni këtu.
  Temat:
  66
  Postimet:
  236
  Tema e fundit: Me ndihmoni me link e Photoshop Alkeo, 5 Qershor 2021
 3. Kërkesat e Plotësuara

  Ketu shkojnë të gjitha kërkesat e plotësuara nga ky sekcion, dizajn&grafik, ose më sakt "Kërko diazajne".
  Temat:
  23
  Postimet:
  167
  Tema e fundit: Kerkoj nje logo arbII*, 19 Korrik 2014
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Daniel@!
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,296
 2. AVM Digital
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,361
 3. AVM Digital
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,644
 4. AVM Digital
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,353
 5. AVM Digital
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,066
 6. AVM Digital
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,092
 7. AVM Digital
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,193
 8. AVM Digital
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  2,812
 9. Pjeter
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,157
 10. AVM Digital
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,234
 11. DarKr0x
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,187
 12. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,344
 13. DarKr0x
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,236
 14. rizahoxha123
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,354
 15. Pironjan
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,690
 16. AVM Digital
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,276
 17. AVM Digital
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,860
 18. AVM Digital
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  6,939
 19. AVM Digital
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,879
 20. kristian marashi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,666

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...