1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e Fundit

Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. udqcompany
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  68
 2. RegShqip
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  207
 3. AlbGalaxy
  Përgjigjet:
  60
  Shikimet:
  10,731
 4. liridonaliu
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  52
 5. pumma
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  66
 6. -K-M-
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  156
 7. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  22
 8. RexhepS
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  190
 9. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  44
 10. pumma
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  306
 11. Bubi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  95
 12. DarKr0x
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  63
 13. Denian
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  45
 14. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  90
 15. shteti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  39
 16. LorentK
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  35
 17. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  124
 18. ose.al
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  853
 19. Br3AcKeR-KS
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  46
 20. topix4
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  67
Loading...