1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e Fundit

Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. pumma
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  48
 2. ad ifixit1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  22
 3. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  55
 4. ardd
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  193
 5. An95
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  481
 6. ardian574
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  29
 7. toniyayo
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  19
 8. manutd
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  132
 9. Altiny
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  24
 10. G4SHI
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  71
 11. Gentrit Hasani
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  51
 12. senti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  25
 13. senti
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  247
 14. Panther
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  25
 15. emimer
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  216
 16. DardanDaci
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  96
 17. -K-M-
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  38
 18. ad ifixit1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  25
 19. ad ifixit1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  21
 20. Femi-pc
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  61
Loading...