1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e reja të Profilit

 1. ose.al
  ose.al
  Punë, punë, natë e ditë, që të shohim pakëz dritë… [N. Frashëri]
 2. Valonhajdari
  Valonhajdari EndriiitS
  Pershendetje endrit
 3. Ardonit
  Ardonit The.Dictator.VR
  Jam shum i interesum per perkthim e njoh gjuh angleze per mos me than perfect po stkisha zhgenjy :)
 4. anxhi
  anxhi
  dua te gjej psw e nje Instagrami q m ka humbur
 5. Rod
  Rod
  Jeta esht si bicikleta po u the petaleve ecen ne qoft se ndalon rezohesh
 6. Vivax
  Vivax
  Pershendetje si jeni desha tju pyes si mund me e lidh telefonin me android te shikoj nuzika apo filma
 7. lojrafati
  lojrafati
  Mireseerdhet ne profilin tone
 8. KristiM
 9. dautzena
 10. dautzena
 11. sulanjaku
 12. Chelsea
  Chelsea
  me eshte hackuar instagrami nga domain .ru ? a ka ndonje zgjillje ?
 13. Chelsea
  Chelsea
  Me ndihmon njeri sepse me kane hackuar instagramin ? Ju Faleminderit
 14. AlbIT.fr
  AlbIT.fr
  AlbIT, Shqiptar i Kosoves. PR01
 15. Aleksia
  Aleksia
  Sa Subscribers duhet ti kesh n youtube qe te fillosh te marresh lek ?
 16. Aleksia
  Aleksia
  Pershendetje ! Kam nji insta me 5 K followers shqiptare . A mund te fitoj para ?
 17. aldo.inter
  aldo.inter
  shes faqe 18k top usa
 18. beli99
  beli99
  I'm here to get help and to help someone!
  1. Aleksia
   Aleksia
   Sa subscribers duhet t kem ne youtube qe t filloj te marr para ?
   26 Nëntor 2018
 19. try it now
  try it now
  PERSHENDETJE. Jam duke mesuar gjuhen c++ por me duhet nje app per pc kush di ndonje te vlefshem? rsp kush shkrun
 20. kela365
  kela365
  Po ne Snap chat si fitohen lek ??! Flm kush na thote ndonje sekret ??