1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e Fundit

Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. prestig
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  385
 2. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  25
 3. Gevio
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,458
 4. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  30
 5. getrich
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  125
 6. Blerim R.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  49
 7. Blerim R.
  Përgjigjet:
  94
  Shikimet:
  16,179
 8. ifundit
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  299
 9. Koraab
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  39
 10. lojrafati
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  89
 11. M.L
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  32
 12. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  4,216
 13. dr_iton
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  45
 14. berl01
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  102
 15. The.Dictator.VR
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  64
 16. lamre
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  43
 17. ArditS
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  2,017
 18. Nino
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  123
 19. EddieN
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  159
 20. Bini
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  198
Loading...