1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e Fundit

Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. DeviL
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,160
 2. LOST
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  852
 3. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  384
 4. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  66
 5. a.sa
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  3,004
 6. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,350
 7. AlbGalaxy
  Përgjigjet:
  293
  Shikimet:
  54,099
 8. bilallizzz
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  814
 9. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  67
 10. beyourself
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  196
 11. albionPr
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  180
 12. -K-M-
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  510
 13. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  276
 14. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  216
 15. reflect1
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  428
 16. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  189
  Shikimet:
  36,477
 17. Albozr
  Përgjigjet:
  48
  Shikimet:
  6,258
 18. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  5,622
 19. BaBLoKu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  229
 20. beyourself
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  467
Loading...