1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e reja të Profilit

 1. Sinor Afatsum
 2. Eno
  Eno
  Shes insta 9k dashuri.bardhezii fansa 70% femra fiks për biznes kontaktoni në faqe. Cmimi 150€ i padiskutueshëm
 3. Crypton
  Crypton
  WEB DEVELOPER
 4. rozario
  rozario
  si te shkarkoj plaj storin ne pc
 5. Torpedo
 6. miftar
  miftar beni20
  programa xhuhen shqipe
  1. beni20
   beni20
   Shkruj ma.kjart shoki
   18 Shtator 2018
 7. Nozzge
  Nozzge epi
  faqja vlla eshte 750 euro cmimi
 8. drin.kadriu
  drin.kadriu
  Game Developer, Software Architect, C++
 9. Scoti
  Scoti
  Pershendetje. Kam nje fan page, 105 k, eshte me fansa shqiptare. E kam ne shitje, kush eshte i interesuar te kontaktoje. Faleminderit
 10. oxkos Webmaster
  oxkos Webmaster
  Une jam Nexhi dhe mirrem me Marketing Online per nje kohe te gjat. Kam video tutorial te krijuar ne youtube ketu https://bit.ly/2MXlz1A
 11. oxkos Webmaster
  oxkos Webmaster
  Une jam Nexhi dhe merrem me Marketing online per nje kohe te gjat.
  1. Universal
   Universal
   Cfare lloj marketingu ?
   30 Gusht 2018
  2. oxkos Webmaster
   oxkos Webmaster
   prsh, merrem me shume lemi ne net si ppc,ads,design logo banners, cpa e shume tjera.
   31 Gusht 2018
 12. Benii
 13. thefisnik
  thefisnik
  Shiten instanta te gatshem per aplikim
 14. Erlinda
  Erlinda
 15. kelvin
  kelvin Coins
  a me ndihmon per shkarkimin e playstation ne pc
 16. kresha162
 17. Najo
  Najo
  "Nuk është punë që të nderon, t'ia hedhësh atij që të beson."
 18. Pajtim-H
  Pajtim-H
  8 Vite me ITShqip. :)
 19. Nozzge
  Nozzge getrich
  vlla une mund te qoj trafikk nese do pm flasim edhe per cmim
 20. robbi12