1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e reja të Profilit

 1. Flori.007
  Flori.007
  Money never sleeps !
 2. Avioni
  Avioni
  Kush shet btc me pakice dr/tr pn , faleminderit!
  1. Flori.007
   Flori.007
   Kam un crypto edhe ofroje shit blerje n tr dr . Pm
   18 Nëntor 2022
 3. ak3
  ak3
  Mrb.. kam nje pyetje.. dua te krijoj nje website. Ku mund te kerkoj? Ku mund te marr domain hosting.. a ja vlen siteground ?
 4. Zeshkani200
 5. bungahoki
  bungahoki
 6. Alex Sebastian
  Alex Sebastian
  GIGASPIN88 sebagai Situs Bandar Judi Slot Online Terbaik dan Terpercaya di Indonesia.
 7. Coxoma
 8. sp0nTeX
  sp0nTeX
  Money is not everything but everything needs money.
 9. Albulena gorani
  Albulena gorani Blerim R.
  Pershendetje
  A mundeni te me ndihmoni te bej report faqen time ne instagram
 10. beyourself
  beyourself
  Be yourself!
 11. Vlonjate
  Vlonjate
  Just a pisces who wants to read
 12. Leartprishtina
  Leartprishtina
  A ka njohuri dikush pse nuk na lejon Instagrami me bo follow askend, kete problem e kom une dhe disa shok,flas per insta privat jo fanpage
  1. Albert2022
   Albert2022
   Perdor vpn dhe je ok deri sa prb te rregullohet
   25 Mars 2022
 13. anonymous1
 14. Anajd
  Anajd Blerim R.
  Kush me ndihmon per krijimin e nie faqe lloto, kundrejt pageses
  1. Flori.007
   Flori.007
   Nese ske mbaru pune PM
   18 Nëntor 2022
 15. Pjeter Gjoka
  Pjeter Gjoka
  PERSHENDETJE ! SI TE HEQ F1 BOOT ?
 16. DonorKite
  DonorKite
  Donor Management Software - Track donations, Manage records, Decide better.
 17. Pjeter Gjoka
  Pjeter Gjoka Blerim R.
  Pzetja e dyte:Kam nje Mac 10.6,8 dhe kam humdur paswoord(nuk hapet) E kam quar per formatim por ata se bene dot ose nuk u moren me te!
  flm!
 18. Pjeter Gjoka
  Pjeter Gjoka Blerim R.
  pershendetje ! Si mund te eleminoj qe mos te me kerkohet F1 boot
 19. Valdet
  Valdet
  Përshendetje kerkoj ndihmë nese ka dikush Linkat e IPTV Shqip ose listen m3u te kanaleve Shqip
 20. Valdet
  Valdet
  Përshendetje a ka dikush linkat e IPTV Shqip ose listen m3u