1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e Fundit

Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Marian
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  111
 2. meteori
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  783
 3. Anakondd
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  51
 4. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  96
 5. beyourself
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  71
 6. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  76
 7. bilallizzz
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  379
 8. Samadhi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  207
 9. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,050
 10. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  184
  Shikimet:
  33,001
 11. Pleurat
  Përgjigjet:
  113
  Shikimet:
  18,666
 12. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  80
  Shikimet:
  20,326
 13. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  438
 14. miraxh
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  2,104
 15. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  384
 16. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  2,672
 17. Samadhi
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  555
 18. M.L
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  393
 19. AldiP
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,054
 20. tonkeri
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  290
Loading...