1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e Fundit

Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Uskana12
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  30
 2. meteori
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  35
 3. getrich
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  90
 4. Uskana12
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  11
 5. insingi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  88
 6. albani99
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  109
 7. meteori
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  240
 8. ardd
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  259
 9. enea dervishi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  164
 10. albani99
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  66
 11. InstaBot
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  84
 12. 4n0n!m
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  88
 13. Ethnic Albania
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  102
 14. Kadri Kadriy
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  77
 15. denada
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  71
 16. G4SHI
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  91
 17. Memeti Basri
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  45
 18. Gevio
  Përgjigjet:
  46
  Shikimet:
  2,204
 19. UnSeen
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  206
 20. Big dady
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  427
Loading...