1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e reja të Profilit

 1. Flori.007
  Flori.007
  Money never sleeps !
 2. Avioni
  Avioni
  Kush shet btc me pakice dr/tr pn , faleminderit!
  1. Flori.007
   Flori.007
   Kam un crypto edhe ofroje shit blerje n tr dr . Pm
   18 Nëntor 2022
 3. ak3
  ak3
  Mrb.. kam nje pyetje.. dua te krijoj nje website. Ku mund te kerkoj? Ku mund te marr domain hosting.. a ja vlen siteground ?
 4. Zeshkani200
 5. bungahoki
  bungahoki
 6. Alex Sebastian
  Alex Sebastian
  GIGASPIN88 sebagai Situs Bandar Judi Slot Online Terbaik dan Terpercaya di Indonesia.
 7. Coxoma
 8. sp0nTeX
  sp0nTeX
  Money is not everything but everything needs money.
 9. beyourself
  beyourself
  Be yourself!
 10. Vlonjate
  Vlonjate
  Just a pisces who wants to read
 11. Leartprishtina
  Leartprishtina
  A ka njohuri dikush pse nuk na lejon Instagrami me bo follow askend, kete problem e kom une dhe disa shok,flas per insta privat jo fanpage
  1. Albert2022
   Albert2022
   Perdor vpn dhe je ok deri sa prb te rregullohet
   25 Mars 2022
 12. anonymous1
 13. Pjeter Gjoka
  Pjeter Gjoka
  PERSHENDETJE ! SI TE HEQ F1 BOOT ?
 14. DonorKite
  DonorKite
  Donor Management Software - Track donations, Manage records, Decide better.
 15. Valdet
  Valdet
  Përshendetje kerkoj ndihmë nese ka dikush Linkat e IPTV Shqip ose listen m3u te kanaleve Shqip
 16. Valdet
  Valdet
  Përshendetje a ka dikush linkat e IPTV Shqip ose listen m3u
 17. MIIT_TDR
  MIIT_TDR
  We minimize risk and delivers actionable, intelligence driven security solutions for clients around the world
 18. Neperka
  Neperka
 19. Bruce Venture
 20. albertr