1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e Fundit

Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. pal
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  56
 2. Slumerican
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  73
 3. Aldi1234
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  166
 4. beyourself
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  391
 5. krasniqi01
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  147
 6. getrich
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  160
 7. D3LL4
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  637
 8. Flori.007
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  358
 9. Lodvald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  136
 10. miraxh
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  473
 11. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  171
  Shikimet:
  21,987
 12. eduart elezaj
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  827
 13. Femi-pc
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  151
 14. KNO3
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  278
 15. LOST
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  617
 16. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  399
 17. beyourself
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  557
 18. gento
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  585
 19. miraxh
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  361
 20. Florenc S.
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  403
Loading...