1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e Fundit

Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. eduart elezaj
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  651
 2. Femi-pc
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  39
 3. Flori.007
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  61
 4. D3LL4
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  474
 5. beyourself
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  168
 6. KNO3
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  213
 7. LOST
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  507
 8. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  341
 9. beyourself
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  467
 10. gento
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  478
 11. miraxh
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  200
 12. Florenc S.
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  312
 13. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  74
  Shikimet:
  17,964
 14. aksham
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  396
 15. Pleurat
  Përgjigjet:
  102
  Shikimet:
  15,660
 16. ardd
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  247
 17. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  70
  Shikimet:
  8,864
 18. *VLORI*
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  221
 19. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,816
 20. miraxh
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  347
Loading...