1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e reja të Profilit

 1. kresha162
 2. Najo
  Najo
  "Nuk është punë që të nderon, t'ia hedhësh atij që të beson."
 3. Pajtim-H
  Pajtim-H
  8 Vite me ITShqip. :)
 4. Nozzge
  Nozzge getrich
  vlla une mund te qoj trafikk nese do pm flasim edhe per cmim
 5. robbi12
 6. Sytrim Berisha
  Sytrim Berisha albionPr
  shkruj fb: fb.com/sytrim
 7. Nozzge
  Nozzge getrich
  vlla a ki naj instnat per shitje ?
 8. Broski
  Broski
  Shes 2 faqe aktive ni qmim per te dyjat kush ka interes me kontakton
 9. ismet halimi
  ismet halimi
  Krijesa me e rrezikshme ne kete bote eshte nje mik i rreme...
 10. Klaudioo
 11. Mefi
 12. Trimi
  Trimi
  Ai qe pyet eshte budalla per nje minut Ai qe nuk pyet asnjehere eshte budalla per gjith jeten
  1. Elira
   Elira
   Aj qe pyet nuk eshte fare budalla :)
   2 Korrik 2018
 13. Kamares
 14. Gentt12
  Gentt12 H!TM3N.
  Mfal aje ktu man met pyt diqka ?
 15. Gentt12
  Gentt12 rebelisistemit
  wlla mfal mund te kontaktoj me ty met pyt diqka ?
 16. Nozzge
  Nozzge Donart
  a do me ble faqe usa 250 k
  1. Donart
   Donart
   Te shkrujta ne pm
   9 Qershor 2018
 17. Berat Ossi
  Berat Ossi sjamketu
  shoku cfar ndodhi me prona.al ?
 18. Enkelejd
  Enkelejd
  O Shqiptarë të bekuar! Durim , bujari dhe zemërgjerësi me njeri-tjetrin :) Kështu bëhemi më të fortë e më të mirë çdo ditë e më tepër !
 19. Terezina
  Terezina
 20. argjent_
  argjent_ Pssyccho
  ok shok on hold eke se ske mbi 100 dolar instantin apo eke restrikted