1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e reja të Profilit

 1. Alex Sebastian
  Alex Sebastian
  GIGASPIN88 sebagai Situs Bandar Judi Slot Online Terbaik dan Terpercaya di Indonesia.
 2. loginslots
  loginslots
 3. Coxoma
 4. sp0nTeX
  sp0nTeX
  Money is not everything but everything needs money.
 5. beyourself
  beyourself
  Be yourself!
 6. Vlonjate
  Vlonjate
  Just a pisces who wants to read
 7. Leartprishtina
  Leartprishtina
  A ka njohuri dikush pse nuk na lejon Instagrami me bo follow askend, kete problem e kom une dhe disa shok,flas per insta privat jo fanpage
  1. Albert2022
   Albert2022
   Perdor vpn dhe je ok deri sa prb te rregullohet
   25 Mars 2022
 8. anonymous1
 9. Pjeter Gjoka
  Pjeter Gjoka
  PERSHENDETJE ! SI TE HEQ F1 BOOT ?
 10. DonorKite
  DonorKite
  Donor Management Software - Track donations, Manage records, Decide better.
 11. Valdet
  Valdet
  Përshendetje kerkoj ndihmë nese ka dikush Linkat e IPTV Shqip ose listen m3u te kanaleve Shqip
 12. Valdet
  Valdet
  Përshendetje a ka dikush linkat e IPTV Shqip ose listen m3u
 13. MIIT_TDR
  MIIT_TDR
  We minimize risk and delivers actionable, intelligence driven security solutions for clients around the world
 14. Neperka
  Neperka
 15. Bruce Venture
 16. albertr
 17. Arben72
  Arben72 gento
  Pershendetje. Pash qe i kishe shkruar dikujt qe mund ta ndihmosh qe te shohi kanale tv me 5 euro mundet te me ndihmosh si mund ta perdor
 18. User999tanku
  User999tanku bthaci
  Ckemi , pash qe shishje adsense. Nese e ke akoma me thuaj te kontaktoj.
  Faleminderit
 19. lulzimrekaj
  lulzimrekaj
  MovieAlb.Xyz
 20. Zeshkani200