1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e Fundit

Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  330
 2. tryordie
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  14
 3. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  538
 4. emimer
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  34
 5. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  69
 6. Klodi_al
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  128
 7. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  156
  Shikimet:
  16,217
 8. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  234
 9. berl01
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  204
 10. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  304
 11. Qimthi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  333
 12. besarti123
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  138
 13. Eraldo1
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  171
 14. lulzimrekaj
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  582
 15. gento
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  323
 16. funky_fresh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  140
 17. Suad Cara
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  135
 18. Gentrit Abazi
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  665
 19. AlbGalaxy
  Përgjigjet:
  276
  Shikimet:
  35,758
 20. Poshnjari
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  526
Loading...