1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e Fundit

Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Mooney
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  477
 2. Albozr
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  45
 3. Memi017
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  185
 4. Zulbear
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  8
 5. Big dady
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  290
 6. valon27
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  15
 7. Meet
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  243
 8. Derek
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  14
 9. Komandanti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  48
 10. omega_web
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  167
 11. Mandolina
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  217
 12. igliramaj
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  61
 13. aimilius
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  109
 14. Limmy89
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  136
 15. Memi017
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  70
 16. best~boy
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  81
 17. Panther
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  80
 18. emimer
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  52
 19. Donart
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  55
 20. ifundit
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  75
Loading...