1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e Fundit

Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. meteori
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  4
 2. D3LL4
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  23
 3. Bushido King
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  34
 4. Crypto Albo
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  146
 5. DarKr0x
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  786
 6. gjevor
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  130
 7. Anonymus Al
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  107
 8. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  97
 9. DardanDaci
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  3,211
 10. Blunivers
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  106
 11. D3LL4
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  79
 12. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,430
 13. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  72
 14. Crypto Albo
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  240
 15. Anonymus Al
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  90
 16. Anonymus Al
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  76
 17. Anonymus Al
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  95
 18. Anonymus Al
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  77
 19. Armi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  132
 20. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  150
  Shikimet:
  15,073
Loading...