1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e Fundit

Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. berl01
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  13
 2. doli`
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  420
 3. boom3rang
  Përgjigjet:
  231
  Shikimet:
  46,034
 4. Beratasi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  96
 5. ALBKOS Marketing
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  62
 6. meteori
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  131
 7. profesori
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  61
 8. albionPr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  139
 9. albionPr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  160
 10. D3LL4
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  409
 11. Atdhe Mujaj
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,231
 12. Mergim1996
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  97
 13. DarKr0x
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,649
 14. -K-M-
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  292
 15. ErroR-X
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  330
 16. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  157
 17. ReY
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  564
 18. larilari
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  5,000
 19. larilari
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  593
 20. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,135
Loading...